|

Vibro Shaper – rewolucyjna platforma wibracyjna na odchudzanie. Czy aby na pewno? Wasze opinie

Zrzucenie zbędnych kilogramów oraz wyrzeźbienie pięknej, bardzo smukłej sylwetki zazwyczaj wymaga od nas ogromu poświęceń. Można oczywiście zdecydować się na codzienne bieganie, wykupić sobie karnet na basen lub na siłownię czy zacząć intensywną jazdę na rowerze. Do tego wszystkiego potrzeba jednak mnóstwo wolnego czasu, a i nierzadko niemałych pieniędzy.

Z tego też powodu wiele osób szuka rozwiązań alternatywnych. Na rynku znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju urządzeń do treningów w zaciszu własnego domu. Trenażery, bieżnie elektryczne czy orbitreki to jedynie przykłady kosztownych urządzeń, które z założenia mają przyspieszyć nasze starania o piękną sylwetkę.

Niestety wciąż potrzebujemy dużo czasu do trenowania na nich, a i jednocześnie efektywność ich działania nie zawsze jest satysfakcjonująca. Ciekawą alternatywą staje się jednak nowoczesna platforma wibracyjna Vibro Shaper.

To nie tylko urządzenie stosunkowo tanie, ale przede wszystkim pozwalające na uzyskiwanie szybkich efektów odchudzania przy niewielkim wysiłku i bez zbędnej straty czasu, co gwarantuje sam producent. Dlaczego wibrująca platforma, z której należy korzystać zaledwie 10 minut dziennie, może zastąpić mozolne treningi na siłowni lub na domowych urządzeniach?

Vibro Shaper – Jak działa?

Platforma Vibro Shaper

Działanie urządzenia Vibro Shaper jest proste, ale jednocześnie niesłychanie efektywne. Odpowiednio skonstruowana platforma wibracyjna, na której po prostu stajemy, generuje impulsy, które wywołują nawet do 50 skurczów mięśni w przeciągu jednej tylko sekundy.

Urządzenie posiada kilka stopni intensywności ćwiczeń, a do tego aż 99 różnych stopni prędkości, dzięki czemu bardzo łatwo dopasować trening do własnych potrzeb. Działanie polega na stymulacji mięśni całego ciała poprzez regularne wibracje. Zależnie od przyjętej pozycji na urządzeniu, można symulować treningi identyczne, jak przy chodzie, joggingu bądź bardzo szybkim bieganiu.

Cały sekret polega na odpowiednim umiejscowieniu nóg na urządzeniu. Wibracje przy złączonych nogach trenują mięśnie, jak przy chodzie. Przy nogach lekko rozstawionych uzyskujemy intensywność treningu podobną do joggingu, a bardzo szerokie rozstawienie nóg symuluje szybki sprint.

Aby zwiększyć intensywność swojego treningu, można dodatkowo zastosować elastyczne pasy, które znajdują się w zestawie z urządzeniem. Przyczepione do platformy pozwalają na dociskanie do niej stóp i zwiększanie intensywności stymulacji mięśni. Jednocześnie pasy można wykorzystać do efektywnego treningu górnej partii ciała.

Efektywność ćwiczeń na platformie

Efekty widoczne?

Biorąc pod uwagę informacje udzielane przez producenta, platforma wibracyjna Vibro Shaper może całkowicie zastąpić bardzo intensywny, codzienny trening biegacza. Otrzymujemy gwarancję, że przy ustawieniu intensywności wibracji urządzenia na maksimum, korzystanie z niego przez 10 minut jest równoznaczne z półgodzinnym, szybkim bieganiem.

Oczywiście efektywność pracy urządzenia można w łatwy sposób dopasować do własnych potrzeb. Urządzenie da się wykorzystać nie tylko do spalania tkanki tłuszczowej, ale także pozbywania się z ud cellulitu czy do przyspieszenia budowy solidnej masy mięśniowej w różnych partiach ciała.

Jednocześnie korzystanie z urządzenia jest bardzo bezpieczne. Choć trening jest efektywny dla organizmu, to jednak nie powoduje jego nadmiernego obciążenia. Oszczędzamy również swoje stawy i kości, które są poważnie narażone na urazy podczas biegania czy treningów na siłowni.

Gwarancja, serwis i zwroty

Waga spada?

Nie tylko efektywność działania tego urządzenia jest gwarantowana, ale także jego wysoka wytrzymałość. Producent udziela bowiem 2 lat podstawowej gwarancji na swój sprzęt, ale istnieje możliwość jej przedłużenia do 3 lub do 5 lat, oczywiście za dodatkową opłatą podczas samego zakupu.

Jeśli produkt jest objęty gwarancją, to zgłoszenia reklamacyjne w bardzo prosty sposób można przesyłać po prostu poprzez stronę sklepu. Po uznaniu reklamacji sprzęt jest albo naprawiany w autoryzowanym serwisie producenta albo po prostu wymieniany na nowy, wolny od wad.

Dużą zaletą jest z pewnością to, że każdy kupujący dostaje 30 dni na zwrot. Można zamówić urządzenie, przetestować je i w razie niezadowolenia z niego po prostu zwrócić, wypełniając specjalny formularz, który znajduje się na stronie.

Opinie – czy zachęcają do zakupu?

Proste z pozoru urządzenie może wydawać się mało poważne, ale komentarze osób, które zdecydowały się na zakup stanowią najlepszy dowód na to, że jednak warto zainteresować się tą ofertą.

Ludzie chwalący platformę wibracyjną cenią sobie prostotę obsługi, łatwość trenowania i przede wszystkim szybko widoczne efekty w postaci ubytku tkanki tłuszczowej i przyrostu masy mięśniowej.

Jaka jest cena i gdzie bezpiecznie kupić?

Osoby zainteresowane zakupem tego sprzętu muszą koniecznie pamiętać o tym, że jego cena potrafi być bardzo płynna. Dość często spotkamy się z różnego rodzaju czasowymi promocjami, nierzadko trwającymi nawet jedynie kilka godzin. Aby okazyjnie zamówić dla siebie Vibro Shaper, najlepiej sprawdzać ofertę regularnie.

Oczywiście najrozsądniejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup na stronie Mango.

Urządzenia są tam sprzedawane przez oficjalnego dystrybutora, a więc po prostu mamy pewność wyboru sprzętu oryginalnego i efektywnego w swoim działaniu.

Click to rate this post!
[Total: 48 Average: 3]

Vibro shaper - opinie z forum:

  1. intryguje mnie jedna, z mojego punktu widzenia bardzo ważna, kwestia. Chodzi mianowicie o to, czy to cudeńko podczas pracy jest głośne…:P Możecie się śmiać, ale z mężem mamy malutkie mieszkanko i nie chciałabym jakoś utrudniać mojemu facetowi życia wieczorami, a wtedy chciałabym trenować 😉 Dajcie znać proszę.

  2. opłaca się kupować gwarancję aż na 5 lat, jak myślicie???

  3. Hej. Czy do tego urządzenia jest dołączana jakaś kompkeksowa instrukcja pokazująca różne możliwości konfiguracji tego sprzętu i dopasowywania treningu do potrzeb?

  4. jak to jest z zakupami w tym sklepie??? Bardzo długo czeka się na dostawę???

  5. Schudłam 17 kg w 4 miesiące polecam serdecznie

  6. Właśnie kupiłem to cudeńko.Zobaczymy jak będzie się sprawować.

  7. Witam do jakiej masy ciała można stanąć na tym urządzeniu ja mam 180 kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *