|

Ketomorin – czy rzeczywiście może pomóc nam spalić tłuszcz i uzyskać smukła sylwetkę?

Nadwaga oraz otyłość to problemy, które od dłuższego już czasu powszechnie uznaje się za choroby cywilizacyjne.

Okazuje się, że nie jest to tylko kłopot wizerunkowy. Pomimo kampanii społecznych mających przełamać stereotyp mówiący o tym, że choroba otyła jest gorsza, nadal tacy ludzie spotykają się z nieprzychylnymi komentarzami.

Dużo gorsze są jednak konsekwencje zdrowotne. Dowiodły tego m.in. badania na 900 tysiącach ludzi z naszego kontynentu oraz Ameryki Północnej. Okazało się, że już przy niewielkiej nadwadze śmiertelność na różne choroby wzrasta o 40%. W przypadku cukrzycy jest to aż 120% [1]. To najlepszy dowód na to, że warto zadbać o prawidłową wagę.

Szczuplejsza sylwetka rozwiązuje wiele problemów zdrowotnych

Smukła sylwetka

Nie od dziś wiadomo, że długotrwała otyłość lub nadwaga zwiększa ryzyko zapadnięcia na różne choroby, w tym przewlekłe z cukrzycą na czele. Okazuje się jednak, że można mieć z tego powodu dużo więcej problemów zdrowotnych. O tych najważniejszych wspomina dietetyk Dominika Wnęk. Osoby otyłe częściej zapadają na takie choroby, jak:

 • zaburzenia gospodarki lipidowej, które wpływają na wzrost poziomu złego cholesterolu,
 • nadciśnienie,
 • różnorodne choroby serca oraz układu naczyniowego,
 • zwyrodnienie stawów,
 • groźna dla życia niewydolność oddechowa,
 • kamica żółciowa.

Mało tego, otyłość znacząco zwiększa ryzyko zapadnięcia na choroby nowotworowe. Osoby takie częściej zmagają się z problemami układu pokarmowego, a do tego nierzadko dużo szybciej stykają się z demencją starczą. Co ciekawe, nadwaga może zaburzać również płodność oraz prowadzić do różnego rodzaju depresji i zaburzeń lękowych [2].

Wydaje nam się, że tak długa lista potencjalnych problemów da Ci dużo do myślenia. Jeśli dziś znów planujesz sięgnąć po fastfood i spędzić wieczór przed telewizorem zastanów się, czy nie warto zmienić czegoś w swoim życiu. Najlepiej zacząć od zmiany nawyków żywieniowych, wybierając się do dietetyka. Przyda się także więcej aktywności fizycznej, co nie znaczy, że każdego dnia musisz pokonywać maratony! Gdy już podejmiesz decyzję o zrzuceniu zbędnych kilogramów, możesz dodatkowo wspierać się dobrą suplementacją. Jednym z takich produktów jest Ketomorin. Sprawdźmy czym jest i jakie działanie gwarantuje jego producent.

Ketomorin – Co to jest za produkt i na co ma działać?

Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, zmniejszone łaknienie, więcej energii oraz efekty widoczne nawet już po miesiącu. Między innymi to obiecuje firma odpowiedzialna za produkcję środka Ketomorin. To nic innego, jak suplement diety dostępny w formie kapsułek. Od razu ostudzimy Wasze emocje i ostrzeżemy jednocześnie. Takich produktów nigdy nie można traktować jako cudownego środka na otyłość. Pamiętajcie, że kilogramów nie da się zrzucić bez własnego zaangażowania. Celem suplementacji jest wsparcie organizmu, co może pozwolić szybciej cieszyć się efektami własnych wysiłków.

Z tego powodu nie można zbyt optymistycznie patrzyć na zrzucenie nawet 20 kg w miesiąc, które obiecuje producent. Z pewnością jednak może być to produkt godny uwagi, gdyż, jak zapewnia firma, jego skład został oparty o naturalne elementy. Co bardzo istotne, stosowanie suplementu powinno uchronić przed tzw. efektem jojo. Wiele osób osiągając zamierzoną wagę w krótkim czasie powraca do dawnej sylwetki.

Prawidłowe dawkowanie

Zanim przejdziemy do składu i możliwego działania, kilka słów na temat sposobu dawkowania. Chcielibyśmy tym samym podkreślić, że w przypadku tego typu suplementów diety stosowanie się do zaleceń producenta jest absolutną podstawą. Z jednej strony nie można przekraczać zalecanych dawek, a i jednocześnie powinno się przyjmować produkt regularnie, najlepiej o tych samych porach.

Ketomorin powinno się stosować tylko raz dziennie, najlepiej rano, jeszcze przed zjedzeniem śniadania. Organizm jest wtedy najbardziej aktywny i dlatego szybko wchłonie składniki. Producent zaleca przyjmowanie tylko jednej tabletki każdego dnia, którą koniecznie trzeba popić dużą ilością wody.

Możliwe skutki uboczne?

Choć nie udało nam się znaleźć żadnych wyników badań klinicznych związanych z tym środkiem, to jednak producent gwarantuje swoim klientom bezpieczeństwo stosowania. Podkreśla on, że wynika to przede wszystkim z zastosowania w pełni naturalnego składu. Jednocześnie z oficjalnych informacji możemy się dowiedzieć, że produkt nie powinien powodować żadnych negatywnych skutków ubocznych.

Zaleca się jedynie, aby suplement przyjmowały wyłącznie osoby dorosłe. Z terapii powinny dodatkowo zrezygnować kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Producent nie zaleca także, aby podczas kuracji spożywać alkohol, choć nie powinien on wchodzić w interakcję ze składnikami tabletek.

Skład

Tak dotarliśmy do sedna, czyli do składu suplementu Ketomorin. Was też interesuje, co kryje się pod pojęciem naturalnych składników? Na swojej oficjalnej stronie producent informuje, że w tabletkach można znaleźć:

 • wyciąg z moringa olejodajnego (roślina z Indii oraz Pakistanu),
 • wyciąg z zielonej herbaty,
 • wyciąg z karczocha.

Do tego firma dodaje, że w składzie znajdują się także cenne witaminy oraz minerały, ale niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować, o co dokładnie chodzi.

Z punktu widzenia odchudzania moringa przede wszystkim usprawnia pracę układu trawiennego i może przyspieszać metabolizm. Podobnym działaniem wykazuje się zielona herbata, która dodatkowo oczyszcza organizm, co również jest ważne w przypadku zrzucania zbędnych kilogramów. Na koniec pozostaje nam karczoch, roślina doskonale znana osobom odchudzającym się. Powoduje uczucie sytości, a wiec zwiększa łaknienie. Dodatkowo uławia wypróżnianie, które jest problemem wielu osób otyłych.

Opinie użytkowników?

Postanowiliśmy jeszcze sprawdzić opinie samych użytkowników, z których jednoznacznie wynika, że obietnica zrzucenia 20 kg w miesiąc jest jednak mocno na wyrost. Pomimo tego sporo osób chwali sobie ten produkt, informując o efektach jego działania. Opiniującym udało się zrzucić od kilku do kilkunastu kilogramów. Wiele osób chwali sobie brak efektów ubocznych, więcej energii oraz wyraźnie zmniejszone łaknienie.

Ketomorin – dzisiaj 24.07.24 – 50% taniej

Co najważniejsze w tym wszystkim, nie udało nam się znaleźć informacji mówiących o tym, że Ketomorin wywołuje jakie negatywne reakcje organizmu. Zalecamy jednak upewnienie się, czy nie jesteście uczuleni na któryś ze składników.

Aktualna cena

Czy zakup tego produktu wiąże się z dużym wydatkiem? Cóż, to kwestia indywidualna, ale naszym zdaniem wiele zależy od tego, czy uda Wam się trafić na dobrą ofertę. Z naszych obserwacji wynika, że producent regularnie organizuje promocje, na których można kupić ten suplement w cenie obniżonej o nawet 50%! Może to być ciekawa opcja – potrzeba tylko odrobiny cierpliwości. Warto podkreślić, że opakowanie zawiera 30 tabletek, a więc starcza na miesięczną kurację.

Gdzie można obecnie go kupić?

Na koniec ważna informacja w kwestii samego zakupu. Jak się okazuje, Ketomorin jest sprzedawany wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.

Firma nie prowadzi dodatkowej dystrybucji, a więc uważajcie na oferty, które znajdziecie w innych sklepach. Jest szansa, że kupicie niesprawdzoną podróbkę, której lepiej nie przyjmować.

Źródła zewnętrzne:

 • [1] https://www.mp.pl/pacjent/dieta/otylosc/115230,konsekwencje-otylosci
 • [2] https://www.medicover.pl/o-zdrowiu/otylosc-i-powiklania-otylosci,6740,n,192
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Ketomorin - opinie z forum:

 1. Pytanie czy ta firma udziela jakiejś gwarancji satysfakcji, w sensie, że kupię i okaże się jednak nieskuteczne, to mogę liczyć na jakiś zwrot pieniędzy? Ktoś wie, bo na stronie nic nie ma na ten temat.

 2. jest tu jakaś osoba, która postanowila sobie to kupić? Interesuje mnie szczegółowy skład, który pewnie jest podany na jakiejś ulotce. Jak macie to w ręku to powiedzcie proszę, co tam się znalazło.

  1. masz jak byk na stronie producenta podanej powyżej

 3. Ketomorin – dzisiaj 24.07.24 – 1 opakowanie GRATIS

 4. czy jest możliwość zamówienia tego na oficjalnej stronie z opcją płatności przy odbiorze? Z góry dzięki za odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *