|

Ovashape – czy krem bijący ostatnie rekordy popularności rzeczywiście działa na biust, jak mówi marketing? Wasze opinie

Kompleks zbyt małych piersi to problem dotyczący bardzo dużej części kobiet na całym świecie. Niezadowolenie z ich wyglądu może mieć naprawdę poważne konsekwencje.

|

Miralash – czy stosunkowo nowa na rynku odżywka do rzęs wpisała się w gusta zakupowe Polek? Wasze opinie

Problem krótkich i niezbyt gęstych rzęs dotyczy wielu kobiet na świecie. Choć oczywiście rynek pełny jest różnego rodzaju produktów kosmetycznych do makijażu, które w sposób optyczny wydłużają rzęsy to jednak nie da się ukryć tego, że jest to rozwiązanie dość uciążliwe. Marzeniem każdej kobiety z pewnością jest uzyskanie pięknych rzęs, którymi można cieszyć się każdego…

|

Pro Breast Plus – czy warto zamówić suplement na powiększanie piersi? Czy działa?

Estrogeny to w przypadku kobiet jedne z najważniejszych hormonów. Odpowiadają one za wiele funkcji, w tym za pracę narządów rozrodczych, za prawidłowe nawilżenie skóry i do tego ich brak jest niestety powodem trudnego przechodzenia przez okres menopauzy.

|

Lashvolution – odżywka do rzęs. Warto skorzystać?

Lashvolution to kosmetyk/odżywka do rzęs. Serum pobudzające wzrost rzęs, poprawiające ich wygląd i ogólną kondycję. Badania wykazały pełne bezpieczeństwo produktu. Producent zaleca nakładanie odżywki na rzęsy raz dziennie, najlepiej wieczorem. Jedno opakowanie (3 ml) wystarcza na cztery miesiące kuracji. Produkt dostępny na stronie producenta oraz w wybranych aptekach internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju.

|

Follixin – czy warto się zaopatrzyć? Wasze opinie i doświadczenia

Wypadanie włosów i ich wyraźne osłabienie to problem, który dotyka nie tylko mężczyzn w wieku podeszłym. To prawda, że wraz z postępującym starzeniem nasze włosy tracą wiele cennych składników, a przede wszystkim ich cebulki, przez co łamią się i wypadają.