|

Nutrimex – przełomowy suplement na odchudzanie, czy kolejny nudny wspomagacz? Sprawdzamy

Zrzucenie zbędnych kilogramów dla większości osób jest trudniejsze, niż może się na początku wydawać.

Pojawiają się chęci i mnóstwo zapału, które jednak zazwyczaj już po kilku dniach znikają. Z drugiej strony wielu osobom udaje się osiągnąć założoną wagę, aby po krótkim czasie powrócić do dawnej sylwetki. Gdzie w takim razie jest problem i czy jest skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów?

Co tak naprawdę jest potrzebne, żeby schudnąć na stałe?

Zacząć trzeba od samych problemów dietetycznych. Wbrew pozorom odchudzanie nie musi się wiązać z drastyczną zmianą nawyków żywieniowych. Dużo ważniejsze jest to, aby bardzo dokładnie kontrolować ilość przyjmowanych kalorii. Najlepiej stosować tzw. ujemny bilans kaloryczny. Co to oznacza?

Zasada jest bardzo prosta i wyjaśnia ją dietetyk D. Chmielowiec. Zrzucanie zbędnych kilogramów polega na spalaniu tłuszczu. Aby proces ten się zapoczątkował, organizmowi trzeba dostarczać mniej energii, niż jest mu aktualnie potrzeb. Tym samym sięga on po swoje zapasy energetyczne zgromadzone właśnie w tym tłuszczu. Tym jest dieta ujemna, czyli spożywanie mniej kalorii, niż potrzebuje organizm [1].

Jednak pamiętaj, aby nie próbować na własną rękę układać sobie planów żywieniowych. Ujemny bilans kaloryczny może być niebezpieczny, jeśli doprowadza się do niego w sposób nieprofesjonalny. Pomimo zmniejszonej ilości kalorii, organizm musi dostawać wszystkie składniki niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Kluczem do sukcesu każdego odchudzania jest kontakt z dobrym dietetykiem, który przygotuje odpowiednie plany żywieniowe.

A jak to osiągnąć?

Jeśli masz już dobrą dietę, przychodzi czas na czynności, które wspomagają organizm w efektywniejszym spalaniu tłuszczu. Zacznijmy może od problemów, które skutecznie blokują odchudzanie. Wspomina o nich internista, profesor A. Michalsen.

Według niego istnieją 3 powszechnie powtarzane błędy, które utrudniają zrzucenie nadwagi. To:

 • nieprawidłowa dieta, często zbyt nisko kaloryczna, o czym wspominaliśmy wcześniej,
 • zbyt dużo stresu i zdecydowanie za mało snu,
 • słabe nawadnianie organizmu, czyli picie zbyt małej ilości płynów [2].

Oczywiście do tego dochodzi brak aktywności fizycznej. Pamiętaj, że nawet niepozorny, wieczorny spacer z psem to już ogromne wsparcie dla organizmu, który może działać efektywniej.

Jeśli wyeliminujesz te błędy i dostarczysz swojemu ciału odpowiednich składników, możesz zauważyć pozytywne skutki odchudzania. Oprócz diety zawsze możesz się zdecydować na suplementy, w tym Nutrimex. Czym jest ten produkt?

Nutrimex – co to jest?

Jeśli wierzyć zapewnieniom producenta, jest to specyfik mający usprawnić funkcjonowanie organizmu, wspomagając w efektywniejszym spalaniu tłuszczu. Jak zapewnia firma, jego skład został opracowany w taki sposób, aby działać skutecznie, ale jednocześnie bezpiecznie.

Suplement Nutrimex ma wspierać organizm etapowo:

 • usprawnić działanie organizmu i przywrócić prawidłowy metabolizm,
 • oczyścić organizm z wszystkich toksyn,
 • ponownie przyspieszyć metabolizm,
 • pomóc w utrzymaniu prawidłowej wagi po zakończeniu odchudzania.

Wszystko to w oparciu o wyłącznie naturalne, odpowiednio zbilansowane składniki. Firma chwali się tym, że latami prowadziła badania nad skutecznością różnych suplementów, wybierając te składniki, które wykazywały się największą skutecznością.

Regularne stosowanie tego specyfiku ma pomóc nie tylko w pozbywaniu się nadwagi. Produkt ten pozytywnie wpływa na ogólne zdrowie człowieka, poprawia samopoczucie i zwiększa siły witalne. Firma na swojej stronie prezentuje liczne certyfikaty, które mają być dowodem na skuteczność działania produktu oraz bezpieczeństwo stosowania.

Dawkowanie produktu?

Niestety producent na swojej stronie internetowej ani słowem nie wspomina na temat dawkowania. Z całą pewnością informacje takie znajdują się na opakowaniu i jeśli kupicie produkt, koniecznie się z nimi zapoznajcie. Większość suplementów wymaga regularnego stosowania w odpowiednich dawkach. Tylko wtedy można liczyć na satysfakcjonujące efekty działania.

Możliwe skutki uboczne?

Osoby obawiające się negatywnych skutków ubocznych, mogą zajrzeć na stronę internetową producenta Nutrimex.

Znaleźć tam można certyfikaty potwierdzające przejście przez specyfik specjalistycznych testów klinicznych. Firma gwarantuje swoim klientom, że produkt spełnia najwyższe standardy jakości, jest naturalny i kompleksowo przebadany.

Skład deklarowany przez producenta

Niestety w przypadku składu, podobnie jak i dawkowania, nie ma żadnych informacji na oficjalnej stronie producenta. Trudno nam ocenić, dlaczego firma nie chce podzielić się tymi danymi. Wiemy jedynie, że specyfik jest w 100% naturalny i nie znajdują się w nim żadne chemiczne dodatki.

Skład możemy jedynie sprawdzić np. na forach internetowych, gdzie użytkownicy dzielą się między sobą tymi informacjami. Podkreślamy jednak, że są to dane, których nie możemy w żaden sposób zweryfikować. Jeśli im wierzyć, w składzie specyfikuj znajdują się m.in.:

 • garcinia cambogia – składnik ten jest przez wiele osób polecany jak wsparcie organizmu związane ze zmniejszeniem łaknienia oraz przyspieszenia metabolizmu,
 • wyciąg z witanii ospałej (Ashwagandha) – składnik ten przeszedł badania, które dowiodły, że może zmniejszać napięcie związane ze stresem oraz poprawiać jakość snu, a więc są to istotne kwestie przyspieszające odchudzanie,
 • wyciąg z imbiru – znany zapewne każdemu z kuchni zmniejsza łaknienie, a i dostarcza organizmowi wielu cennych wartości odżywczych, w tym minerałów.

Opinie konsumentów?

Suplement diety Nutrimex jest stosunkowo nowym produktem na rynku, który w Polsce pojawił się na początku 2020 roku.

Nutrimex – dzisiaj 21.05.24 – 50% taniej

Z tego powodu ciężko znaleźć na jego temat rzetelne opinie, gdyż minęło zbyt mało czasu. Wiele pozytywnych opinii na jego temat można znaleźć bezpośrednio na stronie producenta, ale trudno ocenić ich wiarygodność.

W sieci natomiast produkt ma wiele pozytywnych ocen, choć pojawiają się również mieszane komentarze. Jednak zazwyczaj klienci chwalą specyfik za szybkie i efektywne działanie, a do tego brak negatywnych skutków ubocznych. Wiele osób podkreśla, że regularnie przyjmując suplement lepiej się wysypiają i są mniej zestresowani.

Na temat odchudzania polecamy także poniższe video

Cena

Produkt sprzedawany jest w niewielkich buteleczkach, w których znajduje się 30 kapsułek specyfiku. Ponieważ nie znamy dawkowania, to niestety nie wiemy, na jak długo taka porcja wystarcza.

To co pewne, to cena, która w swojej bazowej formie wynosi 254 zł. Nie da się ukryć, że to dużo, jak za suplement, ale nie musisz tyle płacić. Sprawdzaj regularnie ofertę, gdyż producent często organizuje krótkie promocje, na których można go kupić nawet za połowę tej kwoty – 127 zł. Plusem jest fakt, że nie trzeba płacić za dostawę.

Gdzie można kupić ten produkt?

Musisz mieć świadomość tego, że Nutrimex jest sprzedawany wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony producenta.

Nie ma dodatkowej dystrybucji, a więc produkty znalezione w innych sklepach mogą być podróbkami. Uważaj na nie, gdyż ich stosowanie może być groźne dla Twojego zdrowia!

Źródła zewnętrzne

 • [1] https://wylecz.to/diety/dieta-ujemnych-kalorii-zasady-jadlospis-efekty/
 • 2] https://zdrowie.wprost.pl/odzywianie/odchudzanie/10309141/dlaczego-diety-nie-dzialaja-odpowiada-lekarz.html
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Nutrimex - opinie z forum:

 1. ktoś stosował? Szukam sprawdzonych opinii na temat tego specyfiku. Chcę dowiedzieć się, jak działa i jak długo czeka się na jakieś efekty. Będę wdzięczny za info!

 2. Jak jest realizowana wysyłka i czy płaci się z góry czy można przy odbiorze?

 3. orientuje się ktoś, ile powinna trwać pełna kuracja? Nie wiadomo niestety, jak dużo tych tabletek trzeba ewentualnie kupić :/

  1. Nutrimex – dzisiaj 21.05.24 1 opakowanie GRATIS

  2. masz jak byk na stronie producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *