|

Kaplanex – zyskujący coraz większą popularność specyfik wspomagający odchudzanie. Warto stosować? Wasze opinie

Odchudzanie to z pewnością jedno z największych wyzwań, jakie pojawia się przed każdym człowiekiem z problemem otyłości, który postanawia coś zmienić w swoim życiu. Dobra dieta i odpowiednia ilość aktywności fizycznej to oczywiście podstawa podczas odchudzania, ale zazwyczaj przydaje się jeszcze wsparcie suplementów diety.

Ten sam problem?

Ich zadaniem jest przede wszystkim motywować nas do większej aktywności przy utrzymaniu swojej diety. W efekcie większość suplementów na odchudzanie po prostu zmniejsza uczucie głodu i ogranicza nasze łaknienie, co nie zawsze przynosi zamierzone efekty, a do tego czasem bywa niebezpieczne dla zdrowia.

Czy są w takim razie bezpieczne i naprawdę porządnie działające suplementy diety na odchudzanie? Według producenta tabletek Kaplanex rozwiązanie kryje się właśnie w ich składzie. Sprawdźmy więc czego ciekawego można się dowiedzieć o produkcie.

Kaplanex – czym jest według producenta?

Opakwoanie Kaplanex’u

Jak zapewnia nas producent, Kaplanex nie jest tylko zwykłym suplementem diety, który przez zastosowanie odpowiednich składników sztucznie wypełnia żołądek i zmniejsza uczucie głodu. Ma to być specjalnie opracowana formuła, zestaw przebadanych laboratoryjnie składników, które aktywnie biorą udział w procesie spalania tkanki tłuszczowej. W efekcie suplement ma między innymi wspierać proces termogenicznego spalania tłuszczu czy ograniczać odkładanie nowego tłuszczu poprzez poprawę efektywności energetycznej organizmu.

Co skrywa skład suplementu Kaplanex?

Producent bardzo wyraźnie podkreśla fakt, że skład tabletek Kaplanex jest efektem wieloletnich badań laboratoryjnych prowadzonych przez najlepszych na świecie chemików i biologów. Efektem tych prac są tabletki, w których składzie znajduje się między innymi:

 • fukoksantyna,
 • kwas chlorogenowy,
 • taraxacum officinale,
 • chitosan,
 • gurmar,
 • synefryna,
 • kofeina w czystej postaci,
 • kapsaicyna.

Choć składniki w niektórych przypadkach mogą wyglądać dość podejrzanie, to jednak firma odpowiedzialna za produkcję tabletek udziela swoim klientom gwarancji na pełne bezpieczeństwo ich stosowania. Suplement był wielokrotnie testowany na grupie ochotników, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wykazując się ponad 90% skutecznością działania.

Spodziewane efekty gwarantowane przez producenta

Spodziewane efekty?

Zapytacie teraz pewnie, jakie efekty mają gwarantować te wszystkie składniki? Zacznijmy może jednak od kilku naukowych informacji, które producent Kaplanex-u podaje na swojej stronie internetowej.

Regularnie przyjmowany suplement ma przede wszystkim wspomagać organizm w zwiększonej produkcji noradrenaliny, która w późniejszym etapie przyczynia się do termogenicznego spalania tłuszczu, jak i częściowo lipotycznego. Dodatkowo ma pojawiać się stymulacja neuroprzekaźników związanych bezpośrednio z komórkami tłuszczowymi, tabletki wpływają także na szybsze wiązanie się kwasów tłuszczowych oraz na produkcję hormonu prostaglandyny.

Wszystko to brzmi bardzo naukowo i kompletnie niezrozumiale, prawda? Mówiąc więc o wiele prościej, Kaplanex będzie przede wszystkim wpływał na delikatne podniesienie temperatury ciała. To z kolei spowoduje o wiele szybszy rozpad tkanki tłuszczowej w zapasach naszego organizmu i w ostatecznym efekcie redukcję grubości tej tkanki. Pozostałe efekty działania związane są przede wszystkim z ograniczeniem w organizmie swoistego „przyzwyczajenia” do magazynowania tłuszczu w ciele. Przekłada się to przede wszystkim na poprawę efektywności energetycznej organizmu, a więc organizm dużo więcej energii zacznie pozyskiwać z zapasów tłuszczu.

Skutki uboczne – czy jest się czego obawiać?

Gwarancja wysokiej jakości oraz świetnej efektywności tabletek Kaplanex idzie w parze z zapewnieniem o bezpieczeństwie stosowania. Producent informuje bowiem, że wszystkie składniki zostały bardzo dokładnie przebadane, nie tylko w warunkach laboratoryjnych, ale także na grupie ochotników, którzy zdecydowali się sprawdzić możliwości nowej formuły. Produkt nie jest oczywiście także absolutną nowością na rynku. Jego możliwości sprawdziło mnóstwo klientów i w większości przypadków ich opinie okazują się naprawdę pochlebne dla efektów działania, ale i bezpieczeństwa stosowania.

Jaka jest cena suplementu i gdzie można go kupić?

Na pewno wszyscy zastanawiacie się teraz ile te tabletki mogą kosztować? Perspektywa poprawy wydajności energetycznej organizmu oraz spalania tłuszczu poprzez podniesienie temperatury ciała wydaje się bowiem atrakcyjnym wsparciem w ogólnym procesie odchudzania. Okazuje się, że cena prezentuje się tutaj całkiem przyzwoicie. Jedno opakowanie Kaplanex, w którym znajdziemy 30 kapsułek, to wydatek około 30$.

To oczywiście za mało do tego, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty kuracji. Producent zaleca stosowanie suplementu przez dłuższy czas i dlatego warto zdecydować się od razu na opakowanie zawierające 60 kapsułek, które jest jeszcze bardziej opłacalne cenowo, gdyż kosztuje około 40$. Kuracja pełna to opakowanie 120 kapsułek, dostępne w cenie około 70$.

Im więcej kupujemy tym mniejsza jest cena jednostkowa, a należy pamiętać o tym, że producent zaleca przyjmowanie po dwie kapsułki dwa razy dziennie przez kilka tygodni. Dla uzyskania lepszych efektów warto popijać tabletki wodą z wkropionym do niej sokiem cytryny. Gdzie tabletki można zamówić?

Strona internetowa producenta to najbezpieczniejsze miejsce na zakup suplementu Kaplanex.

Firma sprzedaje swój produkt jedynie za pośrednictwem własnej strony, aby zapewnić wszystkim klientom gwarancję zakupu produktu oryginalnego, a co za tym idzie bezpiecznego dla zdrowia.

Click to rate this post!
[Total: 62 Average: 2.8]

Kaplanex - opinie z forum:

 1. bardzo mnie zaciekawił ten suplement diety. Zgadzam się z tym, że wszystkie inne powodują tylko uczucie sytości i często jednocześnie niestety sprzyjają wymiotom…czy w tym przypadku naprawdę jest inaczej i warto zainwestować w te tabletki???

 2. stosowałem razem z cwiczeniami na siłowni, fajnie zbiłem wagę przez miesiąc, dobry wspomagacz

 3. a odnośnie składu – niby ok bogaty itd ale jak te wszystkie składniki łcz się ze sob tzn czy razem daj jakieś przyzwoite efekty czy raczej jest słabo???

 4. chyba nie jest najgorzej z tym suplementem skoro trąbią o nim wszędzie gdzie tylko człowiek się rozejrzy…

 5. nie jest najgorzej;) rzeczywiscie lepsze efekty z cwiczeniami

  1. To za 120 tabletek ile trzeba zapłacić

 6. ja zamówiłąm i jest ok póki co

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *