Boostery testosteronu wokół nas!

Testosteron dosłownie cię otacza. Bierz go garściami z otoczenia i wzbogacaj jego zapasy w swoim organizmie. Myślisz, że to niemożliwe? Wystarczy, że wyjrzysz za okno i znajdziesz na niebie słońce – to bodaj najsilniejszy booster testosteronu. Rano, na rozgrzewkę przed całym dniem zrób kilka pompek – a testosteron w twoim organizmie wzrośnie. Zjedz jajko lub odrobinę surówki z kapusty – organizm odwdzięczy się podniesieniem poziomu hormonu. Jakiego? Testosteronu oczywiście. Wbrew pozorom sięganie po boostery testosteronu jest ostatecznością.

Owszem, jeśli nie jesteś w stanie skomponować prawidłowej diety, syntetyczne boostery bądź też boostery – suplementy (to drugie jest zdrowsze) na pewno ci się przydadzą, ale przede wszystkim należałoby wykorzystać potencjał tkwiący w naturze i w tobie samym. Jak to zrobić?

Ćwiczyć na siłowni

Ćwiczenia siłowe bardzo pozytywnie wpływają na gospodarkę hormonalną u mężczyzn wyraźnie podnosząc poziom testosteronu. To, że bywalcy siłowni kojarzeni są z męskością wcale nie jest skutkiem przyjmowania przez niektórych z nich szkodliwych leków czy suplementów. Kulturyści naturalni, którzy potrafią zapanować nad ciałem i własnymi osiągnięciami w treningu opierają się głównie na sposobach naturalnych czyli ćwiczeniach i diecie. Dzięki temu nie narzekają raczej na poziom testosteronu.

Co jeść?

Boostery testosteronu są często spotykane wśród roślin, ale i innych pokarmów, których ostatnimi czasy jest w naszej diecie zbyt mało. Jeśli zależy ci na poziomie twojego głównego męskiego hormonu zwiększ spożycie czerwonego mięsa i jajek, dodaj do tego (obowiązkowo) zielone warzywa z grupy kapustnych czyli np. kapustę i brokuły. Dzięki nim poziom testosteronu również wzrośnie. Od czasu do czasu sięgnij po korzeń pokrzywy (dostępny w sklepach zielarskich) lub pestki dyni – od nich też testosteron urośnie.

Suplementy

Oczywiście możesz też sięgnąć po suplementy. Z nimi jest akurat o tyle łatwo, że nie musząc specjalnie martwić się o dietę z pomocą łatwych w przyjmowaniu tabletek bądź kapsułek (z zawartością bazującą na składnikach naturalnych – to najważniejsze!) dość szybko doprowadzisz do poprawy poziomu testosteronu i to całkiem niewielkim kosztem.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wasze komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *