|

Titan Gel – czy jest w stanie poprawić pożycie intymne? Wasze opinie

Na poczucie pewności u każdego mężczyzny na pewno bardzo duży wpływ ma nie tylko samo zadowolenie z życia erotycznego, ale także i poczucie swojej siły i możliwości zaspokajania kobiet w każdej sytuacji. Dzisiaj jednak coraz więcej mężczyzn boryka się z problemem niskiej potencji, i to już nie tylko z racji zaawansowanego wieku.
To problem także ludzi młodych, którzy przez życie w ciągłym stresie tracą swoje libido, a wraz z nim typową dla mężczyzn pewność siebie. Stresu wyeliminować z życia nie da się tak po prostu, ale producent żelu Titan Gel zapewnia, że jego stosowanie ma znacząco poprawić potencję u każdego mężczyzny, niezależnie od wieku. Czy faktycznie tak właśnie jest?

Czego dowiemy się z opisu produktu?

Opakowanie Titan Gel

Choć często nie do końca ufamy opisom tego typu preparatów, dostarczanych przez producentów, to jednak na pewno warto już na początek mieć świadomość tego czego można się po produkcie spodziewać. Sama nazwa wyraźnie wskazuje, że suplement ma formę żelu, a więc należy go wsmarować bezpośrednio w penisa.

Mamy tutaj także zapewnienia związane z wyjątkowo szybkim pojawieniem się efektów działania, a więc zwiększonym libido oraz znacząco poprawioną erekcję. Producent dodatkowo w swoim opisie gwarantuje także bezpieczeństwo stosowania żelu, w pełni naturalny skład, a do tego możliwość stosowania niezależnie od wieku.

Co może przykuwać w opisie uwagę najbardziej to fakt, że dostajemy również zapewnienie o tym, że regularne stosowanie Titan Gel może wydłużyć penisa aż o 5cm i to w zaledwie 30 dni. Jak to jest możliwe?

Naturalny skład gwarancją bezpieczeństwa

Skoro producent suplementu diety Titan Gel zapewnia swoich klientów o w pełni naturalnym składzie, to nie pozostaje nam nic innego jak dokładnie sprawdzić co też w tubce tego niepozornego żelu mogło się znaleźć. Biorąc pod uwagę dane z ulotki mamy tam:

 • ekstrakt z truskawek,
 • ekstrakt z werbeny,
 • kwas bursztynowy,
 • kwas hialuronowy,
 • paprotka zwyczajna.

…a wszystko to, według zapewnień oczywiście, w bardzo dobrze zbalansowanej dawce.

Nie da się ukryć tego, że skład faktycznie prezentuje się bardzo naturalnie, a znajdujące się wyciągi w żelu mają przede wszystkim poprawić ukrwienie, unormować ciśnienie krwi oraz, uwaga, zwiększyć wytrzymałość organizmu. Tutaj kryje się dość ważna tajemnica stosowania żelu, może on zwiększyć naszą wytrzymałość, co przekłada się oczywiście na dłuższy stosunek.

Gwarantowane efekty w postaci mocnej erekcji i większej wytrzymałości

Twój „ptaszek” także cierpi?

Po produkcie Titan Gel, biorąc pod uwagę zapewnienia producenta, można spodziewać się naprawdę wiele. Przede wszystkim żel stosowany tuż przed stosunkiem powinien gwarantować mocniejszą erekcję, a i dawać więcej siły, którą można spożytkować na wiadome rzeczy.  Z drugiej strony mamy tutaj również swoiste działanie psychologiczne. Lepsza erekcja i odpowiednie libido to powiększenie męskiego ego, co przekłada się na większą pewność siebie w życiu i ułatwienie nawiązywania kontaktów, w tym przypadku z każdą płcią.

Ciekawostką jest tutaj fakt, że takie składniki jak wspomniana paprotka zwyczajna są źródłem feromonów. Może to oznaczać, że produkt Titan Gel dodatkowo ułatwi zbliżenia, rozpalając niejako zmysły u partnerki.

Regularne smarowanie żelem penisa powinno także zapewnić jego wydłużenie w zwodzie, do nawet 5cm, jak gwarantuje producent. To prawdopodobnie związane jest z wpływaniem żelu na ukrwienie penisa, co faktycznie może przełożyć się na jego większe rozmiary, przez lepsze wypełnianie ciałek jamistych.

Odpowiednie dawkowanie i ewentualne skutki uboczne

Titan Gel można stosować w dwojaki sposób. Przede wszystkim tuż przed stosunkiem, jako swoisty kop dla odpowiedniej erekcji. Żel, według zapewnień, można wsmarować nawet na 30 sekund przed stosunkiem, a im wcześniej zostanie to zrobione tym lepsze będą efekty.

Długotrwałe, regularne stosowanie żelu ma zapewnić trwałość efektów poprawy libido i erekcji, a przy tym oczywiście wspierać powiększanie penisa, o czym wspominaliśmy już wcześniej.

Przy okazji ważna kwestia związana ze skutkami ubocznymi. Produktów takich jaki Titan Gel, a więc naturalnych, nie ma co się obawiać, ale z drugiej strony mogą być one sprawcami nieciekawych uczuleń. Choć producent gwarantuje brak skutków ubocznych, to jednak polecamy pierwsze zastosowanie żelu gdzieś na dłoni czy w mało widocznym miejscu. Sprawdzimy w ten sposób czy nasza skóra nie reaguje na produkt źle.

Gdzie kupić suplement i jaka jest jego cena?

Podsumowując już ostatecznie, Titan Gel bardzo dobrze prezentuje się pod kątem swojego składu. O ile powiększenie penisa może nie wyglądać bardzo imponująco, tak jak najbardziej lepsza erekcja oraz dobre libido są warte swojej ceny. Swoją drogą suplement nie jest bardzo kosztowny, pomimo swojego naturalnego składu.

Należy wspomnieć jednak również o tym, że produkt dostępny jest tylko i wyłącznie w oficjalnej dystrybucji producenta, prowadzonej na własnej stronie internetowej.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Titan Gel - opinie z forum:

 1. no artykuł wygląda bardzo ciekawie, ale muszę szczerze przyzać, że dość sceptycznie jestem do tego nastawiony. Nie jeden środek na potencję już próbowałem choć faktem jest, że żadnego tak bezpośrednio stosowanego. Opinie zazwyczaj były pozytywne, a w moim przypadku nie było i tak widać żadnych efektów :/ nie wiem, może podzielicie się waszymi opiniami na temat tego żelu, co?

 2. Czy ktoś przypadkiem odnotował jakieś bardzo poważne skutki uboczne? Mam trochę obawy przed nakładaniem tego na wiadomo co 😉

 3. ej ludzie, wydajna jest ta tubka??? Byłem w paru aptekach w poszukiwaniu tego i nic, tylko czas zmarnowałem…jeśli kupiliście to napiszcie proszę na ile starcza jedno takie opakowanie przy codziennym stosowaniu.

 4. heh, dobre sobie, a nie da się tego taniej kupić? Przecież ten sklep producenta to według mnie jakaś chora cena z kosmosu :/ zapowiada się fajnie, ale trochę za drogo jak na moje fndusze.

 5. Według mnie przydałyby się tutaj prawdziwe opinie, a nie tylko bełkot samego producenta… byłem na tej stronie i specjalnie nic tam nie ma. Pytanie do was czy jest jakieś forum tego produktu gdzie można się czegoś więcej dowiedzieć? Dziwne jest to, że kompletny brak opinii ngatywnych, albo ja źle szukam. W dzisiejszych czasach hejt jest tak popularny, a tutaj nic 😉

 6. no nie wiem, ktoś potwierdza to wydłużanie penisa, nawet centymetr byłoby mega bo nie spotkałem się jeszcze z suplemetami, które faktycznie pod tym kątem działają.

  1. ano właśnie ,jakoś nikt nie potwierdził czy to w ogóle działa…..

 7. Zaciekawiła mnie kwestia tych feromonów. To jakoś potwierdzone? Zauważyliście po rozpoczęciu stosowania żelu jakieś zmiany w życiu prywatnym i kontaktach z innymi ludźmi? Dajcie znać proszę, ciekawi

 8. chciałoby się poczytać opinię kogoś kto to stosował

 9. czesc chcialem zamowic zel tytan ale problem telefon tylko wole sms
  i odebrac osobisty nie inne osobisty

 10. Ja tam w to niewierze,ktos ma malego to niech sie z tym pogodzi a nie kombinuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *