Raspberry Ketone 700 – nowość na rynku ketonów malinowych. Czy naprawdę warto kupić? Wasze opinie

Raspberry Ketone 700 jest suplementem diety polecanym przez producenta przede wszystkim dla osób mających problemy z nadwagą, chcących przyspieszyć proces odchudzania lub uniknąć efektu yoyo po przebytym już odchudzaniu.

Co kryje się pod dość tajemniczą nazwą tego produktu?

Co to są ketony malinowe i dlaczego mają być skuteczne przy odchudzaniu?

Choć skład suplementu jest mocno owocowy, to jednak podstawę stanowią tutaj maliny, a konkretniej ketony malinowe. Czym jest ten tajemniczy składnik? To nic inne jak polifenole, naturalnie obecne w roślinach, które to w tym konkretnym przypadku odpowiedzialne są za charakterystyczny smak maliny oraz jej kolor.

Według producenta udowodnione zostało naukowo, że obecność tych polifenoli w organizmie przyczynia się do zwiększonej produkcji adiponektyny, która ma z kolei wpływ na efektywność metabolizmu oraz ilość glukozy we krwi.

Co mówi opis o pełnym składzie suplementu?

Choć sama nazwa suplementu jest właśnie odpowiednikiem ketonów malinowych, to w rzeczywistości skład jest o wiele bardziej rozbudowany i według opisu producenta, w każdej tabletce znaleźć można również kilka innych ekstraktów z roślin.

Opakowanie Raspberry Ketone 700

Mamy tam więc wyciąg z maliny właściwej, z gorzkiej pomarańczy, guarany, zielonej herbaty, a do tego skład wzbogacony jest o, bardzo popularne dzisiaj, owoce acai. Jak zapewnia sam producent, taki skład ma zagwarantować nie tylko skuteczność działania suplementu, ale także i jego bezpieczeństwo dla każdej osoby.

Jakie efekty stosowania przy sugerowanym dawkowaniu i co z efektami ubocznymi?

Skoro mówimy o skuteczności działania, to warto powiedzieć także o tym co producent suplementu diety RaspberryKetone 700 tak naprawdę gwarantuje. Przede wszystkim same ketony malinowe mają przyspieszać metabolizm i tym samym spalanie tkanki tłuszczowej.

Cała kompozycja składników powinna jednak także obniżać łaknienie, działać antyoksydacyjnie, a do tego zwiększać naturalną odporność organizmu, a więc chronić przed chorobami. Efekty takie mają pojawić się już po kilku tygodniach przyjmowania 2 tabletek dziennie.

Producent przytacza także niezależne badania laboratoryjne związane z ketonami malinowymi, gdzie po 8 tygodniach ich stosowania stwierdzono przeciętny ubytek masy tłuszczowej o prawie 8%. Naturalny skład ma także zapewniać bezpieczeństwo przyjmowania suplementu, dla każdego, niezależnie wieku oraz płci.

Gdzie kupić RaspberryKetone 700 i jaka jest jego cena?

Chcąc zamówić suplement diety RaspberryKetone 700 należy skorzystać bezpośrednio z formularza na stronie internetowej producenta.

Sprzedaż tylko w tym miejscu ma zagwarantować bezpieczeństwo klientom i jednocześnie pewność skuteczności działania przez zakup oryginalnego produktu.

Cena suplementu zależna jest od wielkości zamówienia. 1 opakowanie kosztuje 139zł, ale w zamówieniu dostaje się również drugie opakowanie gratis. Im większe zamówienie tym mniejsza cena jednostkowa.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Raspberry Ketone 700 - opinie z forum:

 1. Wszystko fajnie i pięknie, ale ja nie widzę nigdzie możliwości zamówienia tego suplemnetu na stronie producenta…jest tylk informacja o możliwości odbioru opakowania gratis i tyle, a samej opcji zamówienia większej ilości nie widzę :/ ktoś może mi pomóc w tej kwestii, bardzo jestem zainteresowana tym produktem.

  Odpowiedz
 2. Ciekawe jak to naprawdę jest z tymi efektami ubocznymi. Ja rozumiem, że generalnie rzecz borąc to co naturalne powinno być dla nas bezpiecne, ale z drugiej strony niektórzy mają różnorodne uczulenia, także na to co naturalne. Co w takim wypadku? Jak ktoś je uczulony i okaże się, że suplement jednak nie może być stosowany to jest jakiś zwrot pieniędzy gwarantowany???

  Odpowiedz
 3. Hejka ludzie, znacie może jakieś oficjalne forum tego producenta, albo chociaż samego produktu>? Chciałabym zasięgnąć trochę opinii od ludzi, którzy mieli z tym styczność a jakoś komentarzom w necie nie do końca ufam.

  Odpowiedz
 4. Ej no narawdę nie ma żadnej apteki internetowej, która oficjalnie sprzedaje ten suplement diety, tylko na stronie producenta? Trochę wysoka ta cena 139zł dla mnie, nawet jak za dwa opakowania…może idzie to kupić taniej gdzioeć?>

  Odpowiedz
 5. Najtaniej u Rumunów na bazarze…weź się ogarnij, po to jest tylko tam żebyś miała pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Naprawdę chcesz ryzykować swoim zdrowie dla paru złotych i kupować w niesprawdzonych miejscach? Na twoim miejscu trochę bym się zastnowić bo o ile na wielu rzeczach można oszczędzać, tak na własnym zdrowiu raczej nie.

  Odpowiedz
 6. Dzień dobry, ktoś poda mi proszę adres tego sklepu gdzie można kupić RaspberryKetone 700, będę bardzo wdzięczna za Waszą pomoc. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 7. Dlaczego nikt kompoletnie nie wypowiada się na temat samego działania suplemneuy?? Nie stosowaliście nidgy czy jak? Jeśli ktoś jest już po kuracji albo w jej trakcie to niech napisze proszę jakie są efekty działania, coś może o skutkach ubocznych. Piszcie swoje opinie bo nigdzie nie można żadnych informacji znaleźć.

  Odpowiedz
 8. Siema. O co biega z tym darmowym opakowaniem? Nie jest to jakaś lipa, że podam swoje dane osobowe i zgodzę się na bóg wie co i potem każą mi płacić? Proszę o info bo kiedyś już się dałam tak nabrać.

  Odpowiedz
 9. Mam tylko jedno pytanie, może ktoś się pokusi o odpowiedź. To są tabletki na odchudzanie czy przespieszające metabolizm bo trochę zługpiałam czytając to wszystko?

  Odpowiedz
 10. Niemożliwe że zgłupiałaś, bardziej się nie da…metabolizm a odchudzanie to powiązane ze sobą eementy, lepszy metabolizm, lepsza przemiana materii, szybsza reedukacja tłuszczu. Polecam wrócić do szkoły podstawowej na lekcje biologii.

  Odpowiedz
 11. Dysponuje ktoś przypadkie ulotką tego suplementu? Byłabym wdzięczna za dokładne przepisane składu tabletek, a najlepiej podesłanie jakiegoś skanu jej czy linka bo kurczę za nic nie mogę znaleźć tego w internecie.

  Odpowiedz
 12. Orientujecie się może ile kosztuje faktycznie ten suplement przy większym zamówieniu? Ja i tak planuję prowadzić swoje odchudzanie przez minimum pół roku, więc nie nie stoi na przeszkodzie żeby zaopatrzyć się na cały ten okres czasu suplementem.

  Odpowiedz
 13. Czy można to brać w jakimś innym dawkowaniu niż to sugerowane? Zamówiłam sobie dopero co te tablteki i tak się zastanawim czy większa dawka nie przyspieszy efektów działania, ale sama nie wiem.

  Odpowiedz
 14. Może i suplemnet jest spoko, ale skąd ja mam to wiedzieć jak nikt nie opiniuje…ludzie co z wami??? Nie każdy szasta pieniędzmi na lewo i prawo żeby wszystko testować i wrazie czego bez smutku do śmieci wywalać. Jeśli braliście, bierzecie, odchudzaliście się z pomocą tych malin to piszcie coś proszę.

  Odpowiedz
 15. Ktoś zna może jakąś fajną dietę dopasowaą do tego suplemnetu, co by efekty działania były jeszcze lepsze???

  Odpowiedz
 16. To darmowe opakowanie to nie jest jakaś lipa, naprawdę dostaje się taką próbkę do przetestowania działania?

  Odpowiedz
 17. Ej orientujecie się może czy to będzie także skuteczne dla kobiety, która nie może stracić na wadze po ciąży? Dziecko urodziłam prawie rok temu, ale za nic nie mogę powrócić do dawnej sylwetki ;( proszę powiedzcie coś więcej ot ym produkcie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz