|

Member XXL – skuteczny suplement na powiększanie penisa. Czy naprawdę działa? Wasze opinie

Masz wrażenie, że Twój penis jest za mały i nie spełniasz potrzeb seksualnych swojej partnerki? Cóż, ten problem zapewne dotyczący większości mężczyzn. To swoisty kompleks podobny do tego, jaki przeżywają kobiety z racji wielkości swoich piersi. Czy jednak naprawdę powinniśmy się tak tym przejmować?

Opakowanie Member XXL

Masz wrażenie, że Twój penis jest za mały i nie spełniasz potrzeb seksualnych swojej partnerki? Cóż, ten problem zapewne dotyczący większości mężczyzn. To swoisty kompleks podobny do tego, jaki przeżywają kobiety z racji wielkości swoich piersi. Czy jednak naprawdę powinniśmy się tak tym przejmować?

Zapewne każdy zna to bardzo stare powiedzenie, które mówi o tym, iż wcale nie rozmiar jest ważny, ale to, jak się operuje swoją „różdżką”. Jest w tym sporo prawdy, a najlepiej potwierdzają to ciekawe badania przeprowadzone przez instytut BMC Women’s Health, który specjalizuje się nie tylko w badaniach opinii publicznej, ale także w analizowaniu zagrożeń dla zdrowia, jakie czyhają na kobiety.

W ramach badań przeprowadzono ankietę pośród pewnej grupy studentów, która dotyczyła tego, czy są one zadowolone z wielkości członka swoich partnerów. Ponad 85% z nich nie miało żadnych zastrzeżeń i, co bardzo ważne, praktycznie wszystkie podkreśliły to, że różnice można poczuć jedynie w grubości członka, nie w jego długości.

Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że wielkość członka jest niejako oznaką męskości, dodaje pewności siebie i czyni z faceta mężczyznę. Ponieważ jednak wielkość członka naprawdę nie ma aż tak dużego znaczenia (poza skrajnymi przypadkami związanymi z nieprawidłowym rozwojem czy budową penisa), to na pewno nie warto ryzykować i poddawać się różnym zabiegom chirurgicznego powiększenia. Lepiej postawić na suplementy diety, które lekko wizualnie mogą powiększyć nam penisa, bez fizycznej ingerencji i bez obaw o zdrowie. Skoro już o nich mowa, to warto wytłumaczyć na jakieś zasadzie działają takie produkty, gdyż na pewno wiele osób zawsze to interesowało.

W jaki sposób działają specyfiki na powiększenie męskości?

Męski członek to nic innego, jak swego rodzaju mięsień, którego wnętrze w dużej mierze wypełnione jest ciałami jamistymi. Nie będziemy się tutaj zagłębiać w ich szczegółową budowę, ale sama zasada działania jest bardzo prosta. Ciała jamiste mogą wypełniać się krwią, mając dość dużą rozciągliwość. W czasie wzwodu zwiększa się ciśnienie krwi, która w dużych ilościach napływa do penisa, powodując jego zesztywnienie. Jeśli interesuje Was dokładne działanie ciał jamistych, to można dowiedzieć się o nich więcej tutaj.

Tutaj właśnie kryje się cała tajemnica działania suplementów diety. Jak mówi sam dr n.med. Robert Drabczyk „Wielkość i prawidłowe funkcjonowanie członka (penisa) zależą od stopnia wypełnienia krwią ciał jamistych i gąbczastych, a więc od sprawnego układu krążenia…”. Rolą suplementów diety powiększających penisa jest właśnie delikatne zwiększenie ciśnienia krwi i tym samym spowodowanie, że pod większym naporem napływa ona do penisa. Ciała jamiste są na tyle rozciągliwe, że mogą przyjąć naprawdę dużo krwi, czego efektem jest częściowe powiększenie naszego penisa w stosunku do rozmiaru wcześniejszego.

Od razu jednak podkreślamy, że od tego typu produktów nie można oczekiwać cudów. Ich głównym zadaniem jest nie tyle wydłużenie penisa, co jego pogrubienie, a więc polepszenie tego parametru, na który najczęściej wskazują same kobiety.

Member XXL – czym jest ten najpopularniejszy specyfik na powiększanie penisa?

Jednym z przykładów wykorzystania suplementów diety do powiększania penisa jest produkt Member XXL, który według producenta był wielokrotnie testowany na grupie ochotników oraz jego skład został przygotowany przez zespół doświadczonych badaczy. Wyniki tych badań są dość szczegółowo zaprezentowane na stronie samego producenta i można bez problemu się z nimi zapoznać, traktując jednak te informacje z pewnym przymrużeniem oka.

To, co w tym przypadku najważniejsze to skład i za chwilę przyjrzymy się temu nieco bliżej. Jeśli produkt ma być skuteczny w swoim działaniu, to powinien on właśnie przede wszystkim regulować ciśnienie krwi, aby w efekcie doprowadzać do powiększania ciałek jamistych.

Skład suplementu

 • ekstrakt z owoców cytryńca;
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia;
 • ekstrakt z szafranu;
 • ekstrakt z czarnego pieprzu.

Choć skład ten wygląda dość imponująco, a do tego z pewnością jest on w pełni naturalny, to jednak potrzebne jest tutaj drobne sprostowanie. Suplement diety Member XXL jest reklamowany jako produkt na powiększanie penisa i, tak naprawdę, jedynie żeń-szeń ma w tym przypadku ogromne znaczenie. Dlaczego?

Wizyta u lekarza

Z bardzo prostej przyczyny. Korzeń żeń-szenia ma wiele właściwości leczniczych i ogólnie jest dobry dla naszego zdrowia, ale w tym przypadku jedną z tych najważniejszych jest ułatwianie rozkurczu naczyń krwionośnych, co przyczynia się do lepszego przepływu krwi oraz podniesienia jej ciśnienia. W wyciągu z tego korzenia znajdziemy ginsenozydy, które usprawniają uwalnianie azotu w naszym organizmie, a ten wspomaga właśnie funkcjonowanie układu krwionośnego.

Co w takim razie z pozostałymi składnikami? To przede wszystkim afrodyzjaki. Zarówno szafran, jak i owoce cytryńca są od zarania dziejów uznawane za naturalne składniki zwiększające popęd seksualny. Dość podobnie wpływa na nas czarny pieprz, choć w tym przypadku mamy do czynienia jeszcze z podwyższeniem ciepłoty ciała i tym samym ze zwiększeniem doznań erotycznych. Są to więc jedynie składniki pomocnicze, mogące okazać się skuteczne, na przykład w przypadku osób cierpiących na problemy z potencją.

Jak stosować? Sprawdzamy dawkowanie

Oczywiście decydując się na wypróbowanie działania takiego produktu musimy ściśle trzymać się zaleceń związanych z jego dawkowaniem. Choć mamy tutaj naturalny skład, to jednak każdy specyfik przygotowywany jest pod kątem odpowiedniego stężenia i z tego powodu tylko prawidłowo dobrana dawka może zapewnić nam zadowalające efekty.

W przypadku Member XXL mamy do czynienia z tabletkami, a w zasadzie to z kapsułkami, które według zaleceń producenta powinno się przyjmować raz dziennie, najlepiej około pół godziny przed posiłkiem. Należy połknąć 2 kapsuły i popić je obfitą ilością wody, przynajmniej jedną szklanką.

Spodziewane efekty?

Czego można się spodziewać przy regularnym przyjmowaniu tego produktu? Producent zapewnia nas, że można wydłużyć penisa nawet o 8cm w przeciągu trzech miesięcy, ale nie bądźmy aż takimi optymistami. W skrajnych przypadkach może i jest to możliwe, ale generalnie to, co powinniśmy zaobserwować, to pogrubienie się penisa przy każdym wzwodzie. Dużą zaletą na pewno będzie już samo wzmocnienie wzwodu. Do członka napłynie mnóstwo krwi, dzięki czemu stanie się on o wiele sztywniejszy.

Dodatkowym „skutkiem ubocznym” będzie tutaj zwiększenie libido oraz poprawienie potencji przez obecność afrodyzjaków, o których wcześniej wspominaliśmy.

Skutki uboczne i przeciwwskazania do stosowania

Wspominaliśmy kilka razy o wysokim ciśnieniu, prawda? Tak, podnoszenie ciśnienia krwi może mieć zbawienny wpływ na grubość penisa oraz siłę wzwodu, ale z drugiej strony będzie to niebezpieczne w przypadku osób, które już cierpią na nadciśnienie. Nie zalecamy przyjmowania suplementu Member XXL przez takie osoby, szczególnie gdy stosuje się farmakologię obniżającą ciśnienie krwi.

Trudno natomiast oczekiwać innych negatywnych skutków ubocznych. Skład jest naturalny, a i gwarantuje to sam producent, a więc trzymając się zaleceń związanych z dawkowaniem, raczej nie będziemy mieli problemów.

Ostrzegamy jednak przed ewentualnymi reakcjami alergicznymi. Przypominamy także, że wyjątkowo mały penis jest już problemem natury genetycznej, którego nie da się rozwiązać tego typu suplementami. W takich przypadkach konieczna jest wizyta u urologa, który najczęściej zleci wykonanie skomplikowanej operacji chirurgicznej lub zastosuje leczenie farmakologiczne.

Co ciekawego znajdziemy w opiniach?

Co o samym produkcie mówią sami zainteresowani, a więc klienci? Bardzo trudno niestety znaleźć informacje rzetelne, gdyż wiele z opinii zostało przygotowanych przez specjalistów od marketingu. Pewne potwierdzenie działania udało nam się znaleźć na tematycznych, moderowanych forach internetowych, na których to ludzie informują przede wszystkim właśnie o pogrubieniu penisa, o którym wspominaliśmy już wcześniej.

Member XXL – dzisiaj 21.05.24 – 30% taniej

Polecamy również przejrzenie informacji na wielu blogach tematycznych, jeśli chcecie upewnić się, że warto zainteresować się suplementem Member XXL. Najważniejszą opinię mieliście jednak przedstawioną nieco wyżej. W składzie mamy korzeń żeń-szenia, który faktycznie jest odpowiedzialny za bezpieczne podnoszenie ciśnienia krwi.

Ile to kosztuje, gdzie można kupić i czy w ogóle warto?

179zł za jedno opakowanie, tyle kosztuje właśnie Member XXL, którego cenę można jednak trochę obniżyć korzystając z promocji dostępnych na stronie producenta. Większe zamówienia promowane są niższą ceną jednostkową.

Należy wspomnieć przy tym, że jedynie strona producenta jest oficjalnym miejscem dystrybucji tego suplementu i tylko tam można go kupować bezpiecznie.

Jeśli nie jesteście zadowoleni z wielkości swojego penisa, to na pewno rozsądniej i bezpieczniej postawić na taki suplement, który nie zrobi Wam krzywdy, niż na dziwne ekstendery cieszące się dość dużą popularnością. Mechaniczne wydłużanie penisa, choć nie jest niebezpieczne, to jednak jego praktykowanie nie ma większego sensu. Jak wspomina sam urolog Janusz Zajda „Takie rozciągnięte prącie stanie się właściwie bezużyteczne, i efekt będzie odwrotny od zamierzonego.” – koniecznie o tym pamiętajcie.

Bibliografia:
https://bmcwomenshealth.biomedcentral.com/articles/10.1186/1472-6874-1-1
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/zen-szen-wlasciwosci-zdrowotne-zen-szen-na-potencje-pamiec-i-mocne-ser_38593.html
http://zapytajurologa.pl/artykuly/25-powiekszanie-penisa-opinia-urologa.html
https://seksuologia.mp.pl/lekarze-odpowiadaja-na-pytania/112015,czy-istnieja-naturalne-sposoby-na-powiekszenie-penisa
https://www.doz.pl/zdrowie/h634-Ciala_jamiste

Click to rate this post!
[Total: 56 Average: 3.6]

Member XXL - opinie z forum:

 1. No i wszystko fajnie pięknie, ale ludzie ile tak naprawdę ta cena wynosi za ten suplement diety, co??? Wszedzie tylko info ze tanio i w ogóle, ale nic konkretnego na ten temat i w sumie to już trocę zgłupiałem??? Drogie to jest?

  1. 180 zł jedno opakowanie na miesiąc.

 2. E tam, ja tam mam się czym pochwalić, nie muszę takich rzeczy stosować 😛

 3. Ktoś ma może w domu opakowanie tego suplementu? Interesuje mnie co odnośnie składu znajduje się tak naprawdę na opakowaniu tego suplementu. Będę bardzo wdzięczny za jakieś informacje gdyz produkt dość mocno mnie interesuje, ale z drugiej strony mam sporo różnych uczuleń i trchę obawiam się, że wydam nie małą kasę a potem będzie jakieś uczulenie…nie mogę znaleźć swoją drogą kontaktu do producenta, bo chciałem sam zapytać, może jakiś numer telefonu podacie, coś takiego?

 4. Ej no kurde co jest, żadna apteka internertowa tego nie ma w swojej ofercie, sprawdziłem już kilka, do paru nawet dzwoniłam i kompletnie nie wiedzieli o co mi chodzi…szukałem też jakiegoś forum żeby się dowiedzieć, ale także cisza no to w końcu trafiłem tutaj, gdzie to się kupuje?

 5. Właśnie, to jest świetne pytanie 😀 cena na tej stronie trochę mnie przeraża, może da się to gdzieś indzie kupić jakoś taniej?

 6. A czytać to się nie potrafi jeden z drugim?? Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, sklep producenta to jedyne miejsce, gdzie można ten suplement zamówić. A dlaczego tak jest? Polecam lekturę, czytajcie zanim napiszecie coś durnego…

 7. Piszcie jakieś opinie ludki, bardzo was proszę, mam kompleks związany z tym co znajduje się w spodniach, ehhh, tragedia normalna, boje się do kobiety podejść. Chce wiedzieć czy w ogóle warto intwestować w to niemałe pieniądze, są jakieś sensowne efekty działania tego???

 8. Istnieje opcja dostania darmowego opakowania testowego, albo coś takiego? Trochę lipa że trzeba zaufać tak na słowo i grubą kasę płacić za coś, co nie wiadomo w ogóle czy działa :/

 9. O co chodzi ludzie z tymi tańsdzymi opakowaniami? Znaczy się ile to ja muszę tego kupić? Próbowałem dowiedzieć się czegoś na stronie producenta, ale niestety specjalnie nic tam sensownego nie znalazłem.

 10. Tak czytam to i czytam no i strasznie mnie irytuje to, że nikt nie pokwapi się żeby cokolwiek napisać chociażby o skutkach ubocznych, czy faktycznie ich nie ma, może o samych efektach działania…co jest no, boicie się czy jak, a może się wstydzicie??? Zacznijcie pisać coś o tym ludzie, mam straszny dylemat czy zamawiać ten suplement w tym sklepie.

  1. Skutków ubocznych po miesiącu stosowania nie zaobserwowałem u siebie. Na pewno zwiększyło mi się libido i polepszyło się funkcjonowanie układu nerwowego. Co do członka to jest nieco grubszy ale wiadomo że to dopiero początek kuracji także liczę na to że zyska wkrótce na długości i jeszcze bardziej na grubości. Mam nadzieje że jest tak jak mówią że bardzo widoczne rezultaty stosowania tego preparatu pojawiają się dopiero z czasem

 11. Najtaniej to nie jest według mnie, przydałaby się ulotka tego prouktu, żeby zobaczyć co się w nim tak naprawdę kryje. Na stronie nic nie znalazłem, ale jeśli ktoś to kupił i będzie tak dobry żeby podesłać fotki z ulotką to będę strasznie wdzięczny, lubię dokładnie wiedzieć co kupuję 😉

 12. Member XXL – 1 opakowanie GRATIS

 13. Hehe, jak myślicie, to będzie dobre żeby kupić swojemu facetowi na prezent? Chyba mnie z domu wyrzici, nie? 😛

 14. Hahaha, byłemu możesz kupić, to się chłopak wścieknie xD

 15. Podstawowe pytanie, alko i powiększanie penisa, nie śmiać się proszę 😛 Czy można pić alkohol jak się jest na kuracji z tym suplementem? Zamówiłem już i czekam na dostawę, ale mam wątpliwości związane właśnie z alko.

 16. Widzę, że jakimś cudem chyba jest znaleźć opinie na temat działanie tego suplementu, ale ktoś może chociaż powie jak stosować ten produkt, co???niby jakieś tam info na stronie jest, ale wszystko pisane jakby dookoła tematu i trochę zgłupiałem z tego powodu.

 17. Ciekawa sprawa, ktoś miał może do czynienia z tym suplementem i może coś na jego temat więcej powiedzieć?

 18. Co za masakra że nikt nie wypowiada się o działaniu, coś mnie trafi chyba na równej drodze jak się okaże, że wydałem kasę na bezwartościowy produkt. Piszcie ludzie wasze doświadczenia z tym suplementem!!!!

 19. Orientuje się ktoś czy jest opcja zrealizowania wysyłki do Hiszpanii, gdzie aktualnie mieszkam? Trafiłem na stronke i suplemnetm mnie zainteresował, ale nie jestem w Polsce aktualnie i długo nie będę 😛 Pewnie nikt nie wie też ile taka wysyłka może kosztować?

  1. Tak, ja zamowilem do Niemiec, placilem w Euro. Dostawca byl UPS, kosz wysylki do Niemiec 52 zeta 🙂

 20. Opłaca się kupić od razu 3 opakowania w ciemno? Zastanawiam się właśnie nad tym.

 21. można pić alkochol, palić papierosy i uprawiac sex:)Przebywam w holandii i koszt 35zl jak placisz przelewem ubocznych efektow nie widze jest jeden ze mi sie chce uprawiac sex 😀
  3 tygodnie 2cm wiecej

  1. Dajcie numer telefonu bo nie posiadam meila a chciałbym zamówić

 22. Dziala faktycznie?czy jednak nie?

 23. Gdzie trafie najtaniej ale pewnie

 24. Działają normalnie, pierwszy miesiąc 2 cm do przodu + objętość. 0 skutków ubocznych. Jak dla mnie warte swojej ceny. Zobaczymy co będzie po kolejnych opakowaniach. POZDO

 25. Pytanie innego typu. Czy podczas tej kuracji można uprawiać seks? Nie będzie żadnych zakłóceń kuracj?

 26. Jaka jest różnica między orginalnym a podróbka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *