|

Mass Extreme – nr 1 na rynku odżywek dla kulturystów? Czy aby na pewno? Wasze opinie

Mass Extreme to preparat dla wszystkich, którzy chcą rozbudować swoją masę mięśniową. Efekty, które pomaga uzyskać, są możliwe dzięki jego wielokierunkowemu działaniu. Zawarte w nim kwasy oraz naturalne ekstrakty usuwają objawy zmęczenia i podnoszą wydajność.

Dzięki mocy energetyzujących składników pozwala ćwiczyć dłużej i bardziej skutecznie, bez jednoczesnego, większego wysiłku. Zawiera również substancje stymulujące przyrost masy mięśniowej. Ponadto produkt jest w pełni bezpieczny, można go przyjmować bez obaw o swoje zdrowie

Skład suplementu

Buteleczka Mass Extreme

Ekstrakt Fenugreek jest bogatym źródłem saponin, głównie diosgeniny, jamogeniny, gitogeniny oraz tigogeniny.  Substancje te w naturalny i bezpieczny sposób podnoszą poziom testosteronu w organizmie. Wpływ tego hormonu na masę mięśniową jest dobrze zbadany i potwierdzony.

Dzięki niemu intensywniej zachodzi synteza białek w organizmie, a przyrost mięśni jest szybszy i większy. Kształtuje się też męska sylwetka. Ponadto testosteron ma wpływ również na zwiększenie wydolności organizmu, dzięki czemu możliwe jest stosowanie intensywniejszych treningów.

Zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni. Jest również odpowiedzialny za sprawność seksualną. Wyciąg z kozieradki jest również źródłem 4-hydroksyizoleucyny, aminokwasu wpływającym na gospodarkę węglowodanową. Zwiększa wrażliwość na insulinę, dzięki czemu organizm skuteczniej wykorzystuje energię pochodzącą z węglowodanów. Ponadto wspiera tworzenie zapasów glikogenu w mięśniach, jest to korzystne dla wydłużenia i zwiększenia intensywności ćwiczeń. Dodatkowo zawarte w roślinie substancje działają przeciwzapalnie oraz łagodząco.

Przyczyniają się do szybszej regeneracji kości, chrząstek oraz mięśni, co jest istotne dla osób aktywnie ćwiczących. Roślina ma również działanie ochronne na układ krwionośny i poprawia gospodarkę lipidową, obniża poziom cholesterolu LDL we krwi. Ponadto ekstrakt z Fenugreek jest bogatym źródłem witamin i minerałów, oddziałujących korzystnie nie tylko na mięśnie, ale też na zdrowie i witalność całego organizmu.

Kwas 4-Amino Butanowy (GABA) to związek o udowodnionym, korzystnym wpływie na przyrost masy mięśniowej oraz tempo procesów regeneracyjnych. Ze względu na te właściwości, jego stosowanie szczególnie zaleca się osobom w trakcie intensywnych treningów. Dzięki wpływowi na układ nerwowy i stymulacji wydzielania endorfin poprawia samopoczucie, rozluźnia, ułatwia zasypianie oraz łagodzi stres. Właśnie dzięki pozytywnemu wypływowi na sen ułatwia syntezę hormonu wzrostu, który stymuluje przyrost mięśni. Przyspiesza również procesy anaboliczne organizmu.

Kwas D-Asparaginowy (DAA) Jest znanym boosterem testosteronu, wpływa na zwiększenie jego syntezy, oraz podniesienie poziomu wolnego testosteronu we krwi. Dzięki czemu wpływa na intensywność procesów anabolicznych organizmu oraz przyrost mięśni.

Kwas fosfatydowy (PA) to substancja, której działanie zostało potwierdzone w testach klinicznych. Wspomaga przyrost masy mięśniowej oraz zwiększenie obwodów. Powoduje zwiększenie wydolności organizmu i wytrzymałości. Dodatkowo obniża poziom tkanki tłuszczowej.

Efekty nie pojawią się od razu – trzeba się przyłożyć!

5-Deoksy-Adenozylokobalamina to najbardziej stabilna i najaktywniejsza forma witaminy B12. Bierze udział w przemianach białek, tłuszczów i węglowodanów, zwiększa intensywność procesów anabolicznych oraz stymuluje apetyt. Wpływając na procesy energetyczne w komórkach, poprawia wytrzymałość organizmu podczas wysiłku fizycznego. Wspomaga również układ sercowo- naczyniowy, dzięki czemu organizm jest lepiej ukrwiony, dotleniony oraz równomiernie zaopatrzony w składniki odżywcze.

Maca to peruwiańska roślina, której właściwości prozdrowotne były znane już przez zamieszkujących tamte tereny Inków. Ekstrakt z jej korzenia wpływa na przyrost mięśni u mężczyzn. Substancje zawarte w wyciągu dodają energii, zwiększają wytrzymałość organizmu i siłę. Mają również pozytywny wpływ na nastój i libido oraz sprawność seksualną. Wspomagają też zdolność koncentracji oraz logicznego myślenia.

Preparat Mass Extreme jest więc kombinacją wielu składników aktywnie wspierających budowanie masy mięśniowej oraz oddziałujących korzystnie na zdrowie.

Skuteczność Mass Extreme i efekty

Właściwości suplementu zostały potwierdzone badaniami klinicznymi.  U badanych, w wyniku przyjmowania preparatu, masa mięśniowa zwiększyła się średnio o około 2,4 kg, już w pierwszych tygodniach stosowania.

Zmierzono również maksymalny przyrost masy mięśniowej u uczestników testu, wyniósł on 96%. U osób poddanych testom stwierdzono zwiększenie wydolności i wytrzymałości oraz zmniejszenie i opóźnienie zmęczenia. Dzięki temu mogli oni wykonywać 4 razy więcej powtórzeń podczas treningu. Dzięki stosowaniu Mass Extreme poprawiła się rzeźba i sylwetka uczestników badania.

A Ty chcesz wyglądać w taki sposób?

Dawkowanie

Zaleca się  stosowanie 2 kapsułek 2 razy dziennie. Należy je przyjmować ok. 30 minut przed posiłkiem i popić wodą.

Skutki uboczne?

Preparat jest bezpieczny dla zdrowia, nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych.

Mass Extreme – dzisiaj 25.06.24 – 30% taniej

Nie wywiera negatywnego wpływu na funkcjonowanie organizmu.

Cena

Produkt można zakupić w atrakcyjnej cenie na stronie producenta. Bardziej opłaca się kupić kilka opakowań naraz, wtedy cena jest korzystniejsza, a produkt wystarczy na dłużej.

Ponadto do zamówienia, za darmo dołączany jest specjalny plan ćwiczeniowy oraz zalecenia dietetyczne. Dzięki temu kuracja będzie bardziej efektywna i łatwiejsza gdyż otrzymujemy kompleksowe wytyczne.

Gdzie kupić?

Mass Extreme najlepiej jest kupić na stronie producenta. Zakup z pewnego źródła gwarantuje oryginalność produktu. Dodatkowo producent obejmuje preparat gwarancją. Jeśli nie będziemy z niego zadowoleni, można go zwrócić, otrzymując pieniądze z powrotem.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4.5]

Mass Extreme - opinie z forum:

  1. Czy to bezpieczne? Niby jakieś roślinne ekstrakty ale wpływają na hormony… Można to stosować poniżej 18 lat?

  2. 2,4 kg w pierwszych tygodniach stosowania? Nie wierzę w takie cuda, niech mi ktoś to udowodni.

  3. Mass Extreme – dzisiaj 25.06.24 1 opakowanie GRATIS

  4. jakies efekty sa. zobaczymy jak bedzie dalej ale wycierpiec swoje na siłowni też trzeba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *