Hello Slim – czy działa? Wasze opinie i efekty ze stosowania herbaty odchudzającej

Program do stosowania w celu oczyszczenia organizmu z toksyn, a także wspierający utratę masy ciała, który opiera się na piciu dwóch rodzajów herbat. Herbaty wchodzące w skład zestawu to: Hello Slim Good Morning, Hello Slim Good Night. 

hello-slim-kubek
Kubek z herbatką Hello Slim

Pełny program trwa 30 dni, a każdego dnia wypija się dwa napary – jeden  rano, a drugi wieczorem. Producent prowadzi sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem strony www. 

Składniki mieszanek są pochodzenia roślinnego, preparat jest bezpieczny dla konsumentów. Skład każdej herbaty do wglądu na stronie producenta oraz na opakowaniu produktu.

Oryginalny produkt sprzedawany jest wyłącznie na stronie internetowej producenta.

Click to rate this post!
[Total: 9 Average: 3.7]

Hello Slim - opinie:

 1. Nie lubię pić herbaty, ale mam nadzieję, że to jakoś przechodzi przez gardło. Kwestia smaku jest indywidualna, więc chyba nie ma co tu Was pytać o opinię…

  Odpowiedz
 2. Dla mnie spoczko pomysł xD Jakoś herbatka to naturalnie a nie tabsy tylko

  Odpowiedz
 3. Czym różnią się te dwie herbaty?

  Odpowiedz
 4. Ogólnie to składem – jedna pobudza, druga wycisza – to tak między innymi – na noc przecież nie wypijesz nic np. z yerbą, bo nie zaśniesz przez całą nic. Dlatego istotne jest to, kiedy którą wypijemy.

  Odpowiedz
 5. Dlaczego w tym programie są dwa różne rodzaje herbat? Nie wystarczylaby jedna???

  Odpowiedz
 6. Polecam czytanie komentarzy 🙂 Chodzi o inny skład i działanie. O to właśnie chodzi w tym programie, że są dwie.

  Odpowiedz
 7. Jaki jest koszt miesięcznego programu? Skład prezentuje się całkiem ok. Licze na to, że smak tez ma ok 😀

  Odpowiedz
 8. Program miesięczny kosztuje 97 zł

  Odpowiedz
 9. Hello Slim – TYLKO dzisiaj 26.09.21 – 30% taniej

 10. Czy to wysoka cena??? Jestem totalnie zielona i dopiero zaczynam się odchudzać…

  Odpowiedz
 11. Zależy – masz tyle różnych produktów, preparatów, herbatek i tak dalej – jedne sa tańsze, inne droższe, tu cena (w porównaniu z tymi drogimi) jest przystępna.

  Odpowiedz
 12. No i dodaj, że jak się zamowić kilka to jest taniej!

  Odpowiedz
 13. Z tego co widze, to warto wziąć od razu 3xprogram. Ale dlaczego, skoro nie można go kontynuować po 30 dniach?!

  Odpowiedz
 14. Nie można kontynuować bezpośrednio, ale możesz sobie np., zrobić miesiąc przerwy i znowu program potem znowu przerwa np. 2 mc i znowu – dzięki takiemu większemu zamówieniu masz po prostu już zapas np. na rok. A wiadomo, że odchudzanie nie trwa krótko, a zresztą takie oczyszczenie się przyda naszemu organizmowi kilka razy w roku właśnie.

  Odpowiedz
 15. Dla mojej mamy w sam raz – jest przeciwniczką jakichkolwiek tabletek czy leków – nawet na ból głowy niechętnie coś bierze! A herbata to zupełnie inna bajka – chyba taki produkt jest stworzony dla przeciwników ingerencji „chemii” w organizm 🙂

  Odpowiedz
 16. A jakaś w ogóle różnica będzie w porównaniu z piciem czerwonej czy zielonej herbaty ? ;/ Coś mi się wydaje, że to jedno i to samo.

  Odpowiedz
 17. Nie no przeczytaj sobie skład – nie jest to to samo 😀 Aczkolwiek na pewno zielona czy czerwona herbatka nie zaszkodzą – choć osobiście to nienawidzę smaku czerwonej herbaty…

  Odpowiedz
 18. Ja mam do zrzucenia 10 kg więc sporo ;/ ale dołączam do tego dietę (1500 kcal) i ćwiczenia (skalpel), więc mam nadzieję, że waga pójdzie w dół.

  Odpowiedz
 19. Pamiętajcie, że zbyt szybka utrata wagi wiąże się z efektem jojo- także nie ma co szaleć. Moim zdaniem 4 kg tygodniowo to maks.

  Odpowiedz
 20. Myślę, ze też wszystko zależy od organizmu – niektórzy potrafią w zaskakującym tempie zmieniać wage i to nie tylko wzwyż 😛

  Odpowiedz
 21. Ja właśnie umiem tylko wzwyż i bez „pomocnej dłoni” sobie nie poradzę – straszne jest to, że po dzieciach tak trudno zgubić te kilogramy. Ale myślę, ze mój poziom motywacji już jest taki, że nareszcie mi się uda.

  Odpowiedz
 22. No niestety ciąża zmienia cały metabolizm, hormony i tak dalej – warto sięgnąć po coś, co go nieco podkręci i ureguluje.

  Odpowiedz
 23. Mieszkam pod Berlinem – czy oni tez wysyłają za granicę?

  Odpowiedz
 24. Tak – jest taka opcja. Tylko trzeba zweryfikować koszty wysyłki.

  Odpowiedz

Hello Slim – 1 opakowanie GRATIS

Dodaj komentarz