|

Fungafix – czy rzeczywiscie jest w stanie zmniejszyć stan grzybiczy w naszym organizmie? Wasze opinie po spróbowaniu

Wydaje Ci się, że grzybica nóg lub paznokci to problem jedynie natury estetycznej, który dodatkowo pogarsza jakość życia? Nic bardziej mylnego. Zbagatelizowana może doprowadzić nawet do groźnych dla zdrowia chorób płuc, wątroby lub mózgu.

Groźne związki chemiczne mogą rozsiewać się po całym organizmie. Warto więc reagować naprawdę szybko na pierwsze objawy tej choroby. Co może wtedy pomóc? Na przykład krem FungaFix, któremu przyjrzymy się teraz nieco bliżej.

Co to jest?

Zanim jednak o samym produkcie, warto kilka słów poświęcić na opis grzybicy. Czym jest i jak się objawia? Można się jej nabawić na wiele sposobów, w tym poprzez nieodpowiednią higienę, chodzenie boso na basenach, łaźniach i w szatniach publicznych, przymierzanie butów w sklepach czy nawet podczas wizyty w salonie kosmetycznym.

W większości przypadków grzybica atakuje stopy lub paznokcie. W przypadku stóp pojawiają się zaczerwienienia i zgrubienia skóry. Miejsca zmian są piekące i swędzące, a do tego mogą pojawiać się ropiejące pęknięcia.

Paznokcie natomiast bardzo szybko żółkną, stają się nieestetyczne i również mogą piec. Dodatkowym objawem tej choroby jest brzydki zapach, co znacząco obniża komfort życia.

Produkt FungaFix jest kremem, który według zapewnień producenta, ma wielofazowo działać na problem. Jego zadaniem jest więc nie tylko łagodzenie objawów, ale także leczenie i wyeliminowanie problemu. W dłuższej perspektywie krem ma również częściowo chronić przed ewentualnym nawrotem choroby. Do efektów stosowania, jakie gwarantuje producent, zalicza się więc:

  • eliminacja objawów choroby wywołujących dyskomfort, która ma objawiać się wręcz natychmiastowo,
  • docieranie do głębokich warstw skóry i paznokci, którego celem jest eliminacja zarodników grzybów,
  • nawilżanie i schładzanie stóp,
  • ochrona przed grzybicą w przyszłości.

Ważną zaletą na pewno będzie tutaj forma kremu. Produkt łatwo aplikuje się na miejsca zmian. Dodatkowo ma on przyjemny zapach, co również poprawia komfort życia z grzybicą stóp lub paznokci.

Dawkowanie?

Produkt ma formę kremu i dlatego jego stosowanie ogranicza się po prostu do wsmarowania w skórę zaatakowaną grzybicą. Można oczywiście stosować go na całych stopach, aby chronić je przed atakiem bakterii. Krem nanosi się w niewielkich ilościach, cienką warstwą, którą należy po prostu dokładnie wmasować. Najlepiej wykonywać taki zabieg rano, a później wieczorem po kąpieli.

Według producenta już 2 tygodnie regularnego stosowania mają spowodować, że problem grzybicy zniknie praktycznie całkowicie. Na oficjalnej stronie można znaleźć wyniki badań przeprowadzonych na grupie ochotników. Zgodnie z nimi prawie większość badanych obserwowała mniejsze dolegliwości związane z grzybicą już pierwszego dnia stosowania. U prawie wszystkich objawy całkowicie ustały po tygodniu i w tym samym czasie skóra zaczęła nabierać zdrowej, naturalnej barwy. Co ważne, ponad 90% tych osób potwierdziło, że po kuracji problem grzybicy nie powracał.

Możliwe skutki uboczne?

Wielokrotnie na swojej stronie producent podkreśla, że FungaFix to produkt przygotowany wyłącznie na bazie naturalnych składników. Ma on być dzięki temu bardzo bezpieczny w stosowaniu, choć trzeba pamiętać, że przy takich produktach nieco dłużej trzeba poczekać na efekty działania.

Firma chwali się również na swojej stronie przeprowadzeniem specjalistycznych testów klinicznych na grupie 800 mężczyzn w wieku od 20 do 65 lat. Testy te miały wykazać nie tylko brak negatywnych efektów ubocznych stosowania, ale także doskonałą skuteczność działania.

Skład produktu

Na pewno wiele osób ciekawi, co takiego znalazło się w składzie tego kremu. Okazuje się, że lista składników ujawnionych przez producenta jest naprawdę szeroka. Krem działa jednak 3-fazowo, a więc najpierw łagodzi objawy, później leczy, a na koniec regeneruje oraz odżywia uszkodzone miejsca na skórze. Składniki możemy więc podzielić na grupy, zgodnie z tym, za co konkretnie odpowiadają. Mamy tutaj więc odpowiednio:

  1. lepsze wchłanianie kremu i docieranie do głębokich warstw skóry jest możliwe dzięki obecności kwasu salicylowego oraz undecylenowego,
  2. leczenie oraz uśmierzanie bólu i pieczenia to efekt obecności kamfory, wosku pszczelego, mentolu, lanoliny oraz oleju z dziurawca zwyczajnego,
  3. za regenerację oraz odżywienie skóry odpowiedzialne są za to oleje z rozmarynu, tymianku, migdału i drzewa herbacianego.

Lista składników jak widać jest bardzo imponująca i na wielki plus zasługuje fakt, że faktycznie wszystkie z nich są naturalne.

Opinie użytkowników?

Produkt FungaFix nie jest nowością na rynku i dlatego mnóstwo osób zdążyło już na własnej skórze przetestować jego możliwości. Osobiście uważamy, że przed zakupem zawsze warto sprawdzić opinie i właśnie to postanowiliśmy zrobić dla Was. Co o kremie sądzą sami zainteresowani, a więc jego użytkownicy?

W ndużej mierze opinie są przychylne temu produktowi. Osoby stosujące krem najczęściej podkreślają bardzo szybkie łagodzenie objawów. Krem ma niwelować brzydki zapach, łagodzić swędzenie i pieczenie, a także przyjemnie chłodzić stopy.

Potwierdza się również działanie grzybobójcze, choć wiele osób podkreśla, że czas oczekiwania na pierwsze efekty pod tym kątem jest dość długi.

Fungafix – dzisiaj 24.07.24 – 50% taniej

FungaFix w ocenie dużej części użytkowników najgorzej wygląda pod kątem jego ceny. Sporo osób twierdzi, że biorąc pod uwagę skuteczność działania, cena powinna być jednak niższa.

Cena

Ile to w takim razie kosztuje? Cóż, musimy zgodzić się z opiniami wielu użytkowników, że kupując produkt trzeba dość głęboko sięgać do kieszenie. W oficjalnej dystrybucji kosztuje aż 318 zł, choć na szczęście nie trzeba płacić już za dostawę.

Mamy jednak również dobrą wiadomość. Z naszych obserwacji wynika, że producent regularnie uruchamia krótkie promocje, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. Bez problemu udało nam się trafić na moment, w którym produkt był sprzedawany z 50-procentowym upustem, a więc za 159 zł. Zaglądajcie na stronę producenta regularnie – na pewno traficie na dobrą cenę.

Gdzie można kupić ten produkt?

Tak naprawdę nie macie nawet co szukać tego kremu w innym miejscu. Producent oficjalnie informuje, że nie jest prowadzona żadna dodatkowa dystrybucja.

FungaFix jest do kupienia tylko na oficjalnej stronie.

Nie polecamy więc szukać go w innych miejscach. Jest duża szansa na to, że zamówi się niskiej jakości podróbkę.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 4]

Fungafix - opinie z forum:

  1. są tutaj może osoby, które stosowały już ten produkt? Jeśli tak to dajcie proszę znać, ile tak naprawdę trzeba czekać na efekty i czy to w ogóle działa?

  2. orientuje się ktoś, czy na grzybicę stóp u dzieci to też będzie dobre, w sensie bezpieczne?

  3. Fungafix – dzisiaj 24.07.24 – 1 opakowanie GRATIS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *